contact

צרו קשר

24/7
שרות אדיב ואמין
072-3954240

אינסטלטור ברמת השרון

אינסטלטור ברמת השרון הוא איש מקצוע שכדאי לכם להתקשר אליו אפילו אם יש לכם בבית בעיית סתימה בכיור. העניין הוא שזה נכון: יש סתימות שניתן לפתוח לב. אבל, ויש כאן אבל גדול: אם מדובר על סתימה שחוזרת על עצמה בכל פעם מחדש, כנראה שמדובר על עניין מורכב יותר. לכן כדאי לכם לפנות אל אינסטלטור מקצועי שיוכל להגיע, לבדוק את הדברים בצורה יסודית וגם להציע פתרונות. תוהים על מי כדאי לכם להתקשר? האמת היא, שאתם יכולים להפסיק לחפש כי כבר מצאתם! אינסטלטור עמית הוא איש המקצוע הטוב ביותר שאליו תוכלו לפנות כי הוא מציע לכם:

 

- זמינות 24/7

 

- ידע מקצועי

 

- ניסיון של שנים

 

אז למה לנסות לבד? התקשרו כבר עכשיו ומייד יימצא פתרון מושלם לסתימה בכיור!

 

050-846-25-09

 

אין דבר מרגיז יותר מאשר להגיע הביתה ולגלות שיש נזילה או סתימה. זה יכול להיות בכיור, באמבטיה או בכל מקום אחר, והשאלה תמיד זהה: איך נכון להתמודד עם המצב והאם כדאי לנסות לטפל בעניין לבד? חשוב לדעת: בהחלט יש תקלות אינסטלציה שניתן להתמודד איתן לבד ושלא צריך להזמין עבורן אנשי מקצוע כמו אינסטלאטור. עם זאת, יש גם לא מעט תקלות שעדיף לכם לא לנסות לתקן אותן לבד כי אתם עלולים לגרום לנזק חמור יותר. 

אינסטלטור ברמת השרון זמינות בכל עת

דבר נוסף שאפשר לומר על בעיות אינסטלציה בבית, זה שבדרך כלל הן קורות ברגע הכי פחות מתאים. זה קורה בשבת, בערב חג או באמצע הלילה, ולכן ברור שכאשר אתם רוצים לבחור לכם אינסטלאטור ברמת השרון אחד מהדברים החשובים זה לשים לב שהוא יהיה זמין עבורכם 24/7 וזה בדיוק מה שאני מציע לכם. אצלי תוכלו להיות בטוחים:

אני כאינסטלאטור מקצועי, מכבד את הבהילות של המקרים הדחופים, כאשר הלקוחות דורשים את עזרתי בטיפול בתקלות השונות שהן דחופות. כאינסטלאטור מקצועי, אני מגיע במהרה ולפי הזמן שנקבע. אני לרוב שואל כמה שאלות לפני כבר בשיחת הטלפון, כך שתמיד אני יכול לזהות כבר את התקלה ולהביא עמי את הכלים המתאימים או את הציוד הדרוש ואם העבודה הינה מורכבת אדאג להביא עמי את הצוות המיומן שלי.

הוראות לאחר התיקון

אני גם מעניק הוראות תחזוקה נכונות ללקוחות שלי, בכדי שלא יצטרכו לסבול מתקלות חוזרות בשל תחזוקה לקויה וכן, יוכלו לחסוך כסף בתיקון מיותר והזמנה של אינסטלטור ברמת השרון. גם מבחינת מיקום, חשוב כי אינסטלאטור יהיה בקרבתכם, כך שיגיע במהרה ולכן, אני מפרסם את האזורים הקרובים אלי שבהם אני מעניק את השירות. אני עוסק גם במערכות אינסטלציה וגם במערכות ביוב, כך שאני מבצע תיקון צנרת ביוב, חיתוך שורשי עצים שגרמו לסתימה בביוב ואני לפני מחדיר מצלמה רובוטית שמחוברת למחשב הנייד שלי, כאשר ממנו אני יכול לראות בבירור היכן נמצאת הסתימה ואיפה נמצאים שורשי העץ.

 

ציוד וכלים מתקדמים לעבודות ביוב ואינסטלציה

 אני מחזיק בכלים המשוכללים ביותר, היות והם מדויקים כאשר יש למצוא את מקור הסתימה או הנזילה, התיקון יהיה מהיר ויעיל וכלים אלה מסייעים לי המון בעבודתי כאינסטלאטור. לפעמים הבעיות השונות של מערכת הביוב והאינסטלציה, אינן נובעות מהזנחה, כי אם מבלאי וכאשר אין ברירה, אני מציע ללקוחות שלי פשוט להחליף תשתית חדשה, כך שיוכלו לנהל אורח חיים שקט, מבלי שהבית יסבול מהצפות וסכנות אחרות. הצעה מסוג זה, תגיע לאחר שבעיית הצנרת או הביוב, חוזרות על עצמן בכל תקופה קצרה.

  • בכל עת תקבלו מענה מהיר ויעיל
  • שאוכל לאתר את הבעיה תוך זמן קצר בעזרת מצלמה תרמית משוכללת
  • שאדע איך להתמודד עם כל בעיית אינסטלציה שיש לכם בבית

אתם מוזמנים לפנות אלי בין אם יש לכם דליפה, סתימה, בעיה במערכת הביוב או כל תקלה אחרת. אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה בתחום הזה אני סמוך ובטוח שאוכל לסייע גם לכם, כפי שסייעתי לשאר הלקוחות שלי. המחירים אצלי תמיד הוגנים כי אני מאמין שהלקוח צריך לצאת מרוצה לא רק מהתיקון אלא גם מהמחיר שהוא שילם, כך שאתם מוזמנים לפנות אלי כבר עכשיו.